0,00 €
img

Pipiras "Juodasis perlas" - skanu tiek akims tiek gomuriui.
Capsicum annuum "Black Pearl"

Aštrusis pipiras "Juodasis perlas" (Capsicum annuum "Black Pearl"). Pipirai yra ne tik vieni iš sveikiausių pasaulio daržovių (kimšte prikimštas beta-karotino ir vitamino C ir žinomas dėl savo skausmą malšinančių savybių), bet taip pat išskirtinai dekoratyvus augalas.

Amerikos selekcininkai 2006 m.pipirą "Juodasis perlas" išrinko augalu-nugalėtoju dėl neįtikėtinai juodos (Deep Purple) lapų ir vaisių spalvos.

Kaip ir visos paprikos/pipirai, energingam augimui "Juodasis perlas" reikalauja daug saulės ir aukštos oro temperatūros. 2018 metų labai karšta ir labai sausa vasara pipirams tiko tobulai. Auga iki 45 cm aukščio ir beveik tokio pločio, išskirtinai atrodo vazonuose/konteineriuose kartu su sidabro spalvos ar margais žalumynais. Sudygsta "Juodasis perlas" žaliais lapais, bet, kai tik gauna saulės - lapai nusidažo juodai. Nereiklus trąšoms ir atsparus sausrai. Svarbiausia - jis turi savo vidinę kenkėjų atgrasymo sistemą!

Vasaros viduryje "Juodasis perlas" pradeda žydėti nedideliais alyviniais žiedais, kuriems nužydėjus - mezgasi vaisiai. Vaisius iš lėto virsta iš juodo matinio į blizgų, turtingą "perliuką". Vaisiai, nors ir nedideli, labai aštrūs , todėl virtuvėje juos naudoti reikia išskirtinai rūpestingai. Pipiras "Juodasis perlas" - skanu tiek akims tiek gomuriui.

Naujausios prekės