MALONUMAS AUGINTI

Apie mus

Jaučiu aistrą natūraliam pasauliui ir myliu visa, kas žalia ir auga. Mano filosofija paprasta – auginti ir parduoti tik tuos augalus, kurie iškenčia mūsų lietuviškas žiemas, kurie pradžiugins mus kiekvieną pavasarį žaliais želmenėliais. Krautuvėlėje esantys augalai yra ne vieną (ar bent vieną) žiemą išgyvenę natūraliai. Augalų neperpardavinėju.

Mėgaukitės dirbdami su augalais gamtoje. Džiaukitės jaučiamu ryšiu su žeme ir jos nuostabiais ciklais bei sezonais. Ar Jūsų sodas telpa priemenėje sustatytuose vazonėliuose, džiovintų augalų pripildytuose induose virtuvės spintelėje, ar auga didžiuliame sode už namo, yra visiškai nesvarbu. Tikėkite savimi ir kurkite savo stebūklingą sodą...

Tinklaraštyje rasite eksperimentų, improvizacijų, bandymų auginti naujus, mūsų klimatui tinkamus, net ir egzotiškus augalus ar seniesiems suteikti naujas formas bei pritaikymo galimybes.

Svetainėje panaudotos nuotraukos yra Žalėsiai.lt nuosavybė. Tai dar viena mano aistra fotografuoti savo žaliuosius draugus keičiantis paros laikui ar metų laikams.

Linkiu Jums susikurti stebūklingą sodą! Linkiu Jums malonumo auginant.

Teisinė forma – Individuali veikla pagal pažymą Nr.673391

Su pagarba, Jovita

Bendraukime

Turite klausimų? Pasikalbėkime:

Jovita: +370-616-39919
[email protected]