Paprastas būdas sausą žemės plotelį paversti žydinčia oaze

Sausų vietų apžedinimas arba pelkynėlis

Jovita

12/29/2021 1 min read

Turiu matomą ir saulėtą kiemo vietą, kuri, dėl šalia užaugusių didelių medžių tapo labai sausa ir po jais niekas nebeauga... Kol medžiai buvo maži, puikiausiai bujodavo, žydėdavo ir širdį džiugindavo mano mylimiausios levandos ir kvapniosios pinavijos. Bet vieną dieną supratau, kad su laistytuvu ryte ir vakare nebenoriu lakstyti...Reikia pokyčių. Reikia vandens! Reikia ...pelkės!

Pavasaris – idėjų įgyvendinimo metas. Taigi, į žemę buvo įkastas mini baseinėlis vandens lelijai, kvadratinė rėčkutė be jokių skylių vilkdagiams augti, du plastikiniai kibiriukai užsilikę nuo namų remonto kalijoms ir melsvėms susodinti.

Tai koks gavosi rezultatas? Atsakysiu – puikus! Vasarą drėgmė sandariuose induose puikiai laikėsi, ir kalijos, ir vilkdagiai, ir melsvės buvo labai patenkinti, net žiedais atsidėkojo. Žinoma, tokioje pelkėje/inde bet kas neaugs, reikia vandenį mylinčių augalų. Gal ir spanguolėms ateis eilė...;)

Šį pavasarį į „savo pelkes“ persikraustys arunkas, astibės, gal dar ir viendienės. Labai tiktų paparčiai... Taigi, laukia daug darbo :).

Norite įsigyti? Apsilankykite krautuvėlėje!

Bendraukime

Turite klausimų? Pasikalbėkime:

Jovita: +370-616-39919
[email protected]