DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Pirkėjai aptarnaujami laikantis Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valdymo reikalavimų.

JŪSŲ UŽSAKYTI AUGALAI BUS PRADĖTI SIŲSTI KOVO 28 D.

PIRKIMAS

Krautuvėlėje išsirinkite prekę ir įdėkite į "Prekių krepšelį", pasirinkite kaip bus pristatytas užsakymas, pasirinkite kaip apmokėsite užsakymą ir teisingai įveskite reikalingus duomenis. Patvirtinkite užsakymą. Į Jūsų nurodytą el. pašto adresą bus išsiųstas užsakymo patvirtinimas su sąskaita-faktūra. Užsakymas bus pradėtas vykdyti tik gavus apmokėjimą.

APMOKĖJIMAS

El. laiške rasite sąskaitą-faktūrą apmokėjimui bei zalesiai.lt atsiskaitomosios sąskaitos numerį. Apmokėti už prekes reikia naudojantis savo el. bankininkyse.

PRISTATYMAS

I. Augalai siunčiami per LP EXPRESS kurjerius paslauga „iš namų į namus“. Po gauto apmokėjimo siuntos formuojamos ir siunčiamos artimiausią pirmadienį, antradienį ir trečiadienį, ir keliauja 2 - 4 dienas. Mūsų siekis, kad uždarytas augalas siuntoje būtų kuo trumpesnį laiką, ir iki šeštadienio pasiektų naujus namus (ketvirtadienį ir penktadienį siuntiniai nesiunčiami). Jei oro sąlygos (pvz. kaitra, šalnos) netinkamos konkretaus augalo siuntimui – susisiekiame su pirkėju ir sutariame kitą siuntimo laiką.

II. Pasiimti augalus iš zalesiai.lt buveinės: iš anksto suderinti atvykimo laiką tel. 8-616-39919 arba [email protected]

Taisyklės ir sąlygos

Privatumo politika

Bendraukime

Turite klausimų? Pasikalbėkime:

Jovita: +370-616-39919
[email protected]